vrut un.celozávit 5,0x 45mm ZZ (500ks)
Kód: MA543141Detailní popis produktu
Vrut univerzální celozávit 5,0 x 45 mm ZZ (500 ks). rozměry: 5,0 x 45 mm balení: 500 ks Šroub s křížovou drážkou nabízí rozmanité možnosti použití: do dřevěných konstrukcí, plastů. S použitím vhodné hmoždinky i do betonu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady vrutů do dřeva PZ hlava |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.98 kg |
| EAN: | 3232B500 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,98 kg |
| Objem přepravní: | 1,575 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12,5 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář