CR 250 HV samonavíjecí zachycovač pádu
Kód: 0805001799060Detailní popis produktu
• Horizontální a vertikální užití bez nutnosti použít dodatečný tlumič pádu • samonavíjecí zachycovač pádu s ocelovým lankem 5 mm • tělo zachycovače má rukojeť, otočné kotvící oko • indikátor pádu na karabině AZ 002AS (otevření 24 mm) • max. brzdná síla pro zachycení pádu 6 kNDoplňkové parametry
| Kategorie: | Ochrana při práci ve výškách |
|---|---|
| Barva: | - |
| Hmotnost: | 4,8 kg (6 m); 5,0 kg (8 m); 5,5 kg (11 m) |
| Kategorie: | Pádu, Ochrana proti pádu, Zachycovače pádu, Samonavíjecí zachycovače |
| MOQ: | 1 KS |
| Normy: | EN 360:2002 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Velikost: | 8 m, 11 m, 6 m |
| Vlastnosti: | Práce na střechách, Práce na energetických přenosových soustavách |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.