miska pod truhlík LOBELIA MODERN 50cm HN sv.
Kód: MA172467Detailní popis produktu
Miska pod truhlík LOBELIA MODERN, 50 cm, HN, sv. délka: 50 cm výška: 4 cm materiál: plast barva: světle hnědá Podmiska z pevného, matného plastu v trendy pastelových barvách. Český výrobek. Je vhodná k truhlíku LOBELIA MODERN.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8590811865087 |
| Hloubka přepravní: | 15,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,165 kg |
| Objem přepravní: | 2,914 dm3 |
| Šířka přepravní: | 47 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář