miska pod truhlík LOBELIA MODERN 40cm HN sv.
Kód: MA172465Detailní popis produktu
Miska pod truhlík LOBELIA MODERN, 40 cm, HN, sv. délka: 40 cm výška: 4 cm materiál: plast barva: světle hnědá Podmiska z pevného, matného plastu v trendy pastelových barvách. Český výrobek. Je vhodná k truhlíku LOBELIA MODERN.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8590811865032 |
| Hloubka přepravní: | 15,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,126 kg |
| Objem přepravní: | 2,356 dm3 |
| Šířka přepravní: | 38 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář