květináč GRACIA STANDART 23,8x23,8x14,2cm ANTR
Kód: MA544419Detailní popis produktu
Květináč GRACIA STANDART 23,8 x 23,8 x 14,2 cm, ANTR. rozměry: 23,8 x 23,8 x 14,2 cm materiál: plast barva: antracit Elegantní plastový květináč GARCIA STANDART je vkusným doplňkem každého interiéru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorační květináče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 5905197386874 |
| Délka: | 0 mm |
| Hloubka přepravní: | 23,8 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,345 kg |
| Objem přepravní: | 8,043448 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23,8 cm |
| Výška přepravní: | 14,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.