kartáč na čistění grilu 53cm, PH rukojeť
Kód: MA266215Detailní popis produktu
Kartáč na čistění grilu 53 cm, PH rukojeť. délka: 53 cm Čistící kartáč je určený na údržbu a čistění grilu a grilovací mřížky. Kartáč je praktický pomocník při úklidu grilu po grilování, se svou délkou 53 cm je vhodný zejména pro údržbu grilů větší velikosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Grily, ohniště a příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8591022461778 |
| Hloubka přepravní: | 54 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,228 kg |
| Objem přepravní: | 2,754 dm3 |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář