hladítko nerez zuby 8 280x130mm
Kód: MA463015Detailní popis produktu
rozměry (Š x V): 280 x 130 mm materiál: nerez zuby 8 x 8 mm Hladítko je idealní nástroj k vyhlazování a nanášení omítek, lepidel, malty a dalších materiálů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hladítka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 8590419463951 |
| Druh nářadí: | hladítko |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,27 kg |
| Objem přepravní: | 2,912 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.