držák truhlíků kulatý závěs 11x15cm HN
Kód: MA225061Detailní popis produktu
Držák truhlíků kulatý závěs 11 x 15 cm, hnědý. rozměr = výška x šířka truhlíku nosnost 2,5 kg na pár Univerzální plastový držák truhlíku na kulaté zábradlí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky truhlíků |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8590221532005 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,036 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 17,6171 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 24,1 cm |
| Typ příslušenství: | ostatní |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.