Doprava ZDARMA při objednávkách nad 2999,- včetně DPH platí pouze v případě dopravce BALÍKOVNA NA ADRESU!!!

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 2252 hodnocení
5
2200x
4
14x
3
6x
2
3x
1
29x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

JH Avatar autora Jakub Herman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.9.2024
Velký výběr,super ceny,komunikace okamžitá!!!Za mě super volba a vracet se určitě budu!!
TH Avatar autora Tomáš Horáček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.9.2024
Perfektní nakup
JM Avatar autora Jan Musil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.9.2024
Dobrý den! Byly záplavy, takže se doručení o nějaký ten den zpozdilo, ale to člověk chápe. Také mi byla mi doručena změna zásilkovny, nutno uznat, že v můj prospěch, protože u nové zásilkovny jsem mohl zaparkovat hned před vchodem tedy v pohodě. Děkuji! Musil Jan.
JK Avatar autora Jaroslav Krupica Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.9.2024
Spokojenost s nákupem.A velká ochota prodejce můžu jen doporučit.
MB Avatar autora Marcela Brožová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.9.2024
J Avatar autora Jan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.9.2024
JH Avatar autora Jiří Havlíček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.9.2024
MF Avatar autora Michal Friš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.9.2024
Rychle dodani, dobre ceny
IC Avatar autora Iva Chaloupková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.9.2024
JV Avatar autora Jiří Vokatý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.9.2024
MN Avatar autora MILAN NOVAK Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.9.2024
P Avatar autora Paní K. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.9.2024
Velmi spokojená!
JS Avatar autora Jan Smyčka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.9.2024
JM Avatar autora Jiří Míča Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.9.2024
MM Avatar autora Miroslav Martenek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.9.2024
Dodání rychlé a ceny skvělé. 👍👍👍
HB Avatar autora Helena Baigerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.9.2024
Spokojenost, doporučuji.
JB Avatar autora Jan Bouda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.9.2024
ZP Avatar autora Zdeněk Prostecký Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.9.2024
Celková spokojenost.
JK Avatar autora Jaroslav Kučera Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.9.2024
ED Avatar autora Erik van Dalen Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.9.2024

Ovládací prvky výpisu

2252 položek celkem