váleček malířský 100mm, pr.držadla 6mm MAKOPOREN
Kód: MA825516Detailní popis produktu
Váleček malířský MAKOPOREN 100 mm Rozměry: 100 mm Váleček Makoporen má potah z pěny a je určený pro nenáročné lakování vodou ředitelnými, akrylovými a alkydovými laky a barvami. Lze použít i pro nanášení disperzních barev na nejrůznější povrchy (např. sokly budov apod.)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malířské sady |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 4002168727504 |
| Hloubka přepravní: | 1,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,011 kg |
| Objem přepravní: | 0,0225 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.