závěs žardiniéra TE
Kód: MA245988Detailní popis produktu
Závěs žardiniéra terakota. Závěs žardiniéra plastová, díky které můžete kvěináč bezpečně zavěsit.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8595096907064 |
| Hloubka přepravní: | 60,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,016 kg |
| Objem přepravní: | 2,4805 dm3 |
| Šířka přepravní: | 1 cm |
| Výška přepravní: | 41 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.