štětec natírací plochý 1,0" PH 81215
Kód: MA379651Detailní popis produktu
Štětec natírací plochý 1,0" PH 81215. Štětec plochý - vhodný pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo, čistá štětina.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploché štětce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8593534811591 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,024 kg |
| Objem přepravní: | 0,0486 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2,7 cm |
| Výška přepravní: | 0,9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.