štětec natírací plochý 0,75" PH 81264
Kód: MA379501Detailní popis produktu
Štětec natírací plochý 0,75" PH 81264. Štětec natírací plochý je určen pro všechny druhy nátěrových hmot. Držadlo je plastové, vlas čisté čínské štětiny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ploché štětce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8593534812147 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,023 kg |
| Objem přepravní: | 0,0528 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2,2 cm |
| Výška přepravní: | 1,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.