Páska protiskluzná samolepicí, černá 19mm x 61cm/5ks
Kód: B726RLDetailní popis produktu
V ekonomickém hobby balení s vysokou lepivostí ke kameni, dřevu a mramoru nejen pro interiér. Zabraňuje podklouznutí na hladkých schodišťových stupních, při namrznutí povrchu nebo po dešti. Konce pásky jsou elegantně ukončeny zaoblením.+ Při malování a stěhování.
+ Na hladké povrchy i koberce.
+ Lze spojovat lepicí páskou.
+ Ekonomické hobby balení.
+ Zrnitý povrch odolný otěru.
+ Elegantní ukončení pásky.
+ Snižuje kluznost schodišťových stupňů z kamene i ze dřeva.
+ Do interiéru i exteriéru.
+ Extremně silné lepidlo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výstražné pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 8595100141415 |
| Balení: | 61 cm |
| Barva: | černá |
| Délka: | 61 cm |
| Rozměry: | 19 mm, délka 61 cm |
| Šířka: | 19 mm |
| Typ obalu: | blistr |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.