příchytka napínacího drátu se šroubem ZE (10ks)
Kód: MA559282Detailní popis produktu
Příchytka napínacího drátu se šroubem ZE (10 ks). barva: zelená balení: 10 ks Příchytka slouží k uchycení pletiva k plotovému sloupku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napínáky a příchytky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595068452356 |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 0,126 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.