plátno brusné na kov,dřevo 637 zr.220, 230x280mm
Kód: MA546181Detailní popis produktu
rozměry: 230 x 280 mm typ 637 zrnitost: 220 Brusné plátno na kov a dřevo slouží k ručnímu broušení a obrušování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brusné papíry, plátna, mřížky a unašeče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8593534870284 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,031 kg |
| Objem přepravní: | 0,0644 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 0,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.