papír brus.pod vodu zr.1200, 230x280mm
Kód: MA546304Detailní popis produktu
rozměry (D x Š): 230 x 280 mm zrnitost: 1200 Brusný papír pro ruční broušení za mokra se používá všude tam, kde požadují nejvyšší kvalitu povrchu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brusné papíry, plátna, mřížky a unašeče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8593534870758 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 0,322 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.