papír brus. na dřevo 145 zr. 30, 230x280mm
Kód: MA546011Detailní popis produktu
rozměry: 230 x 280 mm typ 145 zrnitost: 30 Brusný papír na dřevo 145 je užívaný na obrušování hrubých povrchů a používá se pro získání hladkého povrchu u dřevěných výrobků a součástek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brusné papíry, plátna, mřížky a unašeče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8593534870086 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,075 kg |
| Objem přepravní: | 0,0644 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 0,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.