objímka, opasek 60mm Zn + PVC ZE
Kód: MA409532Detailní popis produktu
Objímka, opasek 60 mm Zn + PVC ZE. průměr: 60 mm materiál: Zn + plast barva: zelená Poplastovaná objímka slouží pro montáž vzpěr na sloupky, lze využít jí také pro veškeré bránové a brankové sloupy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napínáky a příchytky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8596008806865 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,021 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.