obal ELLA pr.11cm ANTR matný
Kód: MA245035Detailní popis produktu
Obal na květináč ELLA má jednoduchý a velmi oblíbený tvar, v matném provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8595096946261 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,039 kg |
| Objem přepravní: | 1,1737 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 9,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.