Nopová fólie s perforací 1000g
Kód: B9019FOLDetailní popis produktu
Fólie je vyrobena z recyklovaného HDPE. Jde o fólii standardní kvality pro zelené střechy a jednoduché drenáže. Je vyrobena z HDPE. Je určena pro zelené střechy, kde vytváří vrstvu pro akumulaci a odvod vody v rovině folie.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nopové fólie, geotextílie |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8595100178527 |
| Balení: | 40 m2 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 20 m |
| Rozměry: | 2 × 20 m |
| Šířka: | 2 m |
| Výška: | 2 cm (výška nopu) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.