mřížka ke květině 50x18cm PH HN (R222)
Kód: MA344442Detailní popis produktu
Mřížka ke květině PH, lze použít jako podporu pro pokojové květiny, i pro menší rosliny na vaší zahradě. Rozměry: 50 x 18 cm. Barva hnědá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirály a tyčky na rajčata |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 5905197341026 |
| Hloubka přepravní: | 0,5 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,032 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0,45 dm3 |
| Plocha: | 0 m2 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 50 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.