mřížka k malířskému válečku PH 110mm
Kód: MA379239Detailní popis produktu
Plastová stírací mřížka pro malířské válečky. Užívá se pro rovnoměrné nanesení barvy na váleček a nebo pro odstranění přebytečné barvy. Rozměr: 110 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stírací mřížky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8593534690981 |
| Hloubka přepravní: | 22,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,023 kg |
| Objem přepravní: | 0,135 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.