miska PLASTICA 17 TE (R624)
Kód: MA344527Detailní popis produktu
Miska je lehká a praktická.Ideální ke květináči z našeho sortimentu. K dispozici v několika velikostech.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 5905197240633 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,034 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0,867 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.