miska PCE 20 TE (R624)
Kód: MA344141Detailní popis produktu
Jednoduchá miska,která je ale nezbytným příslušenstvím pro každou rostlinu. Má univerzální tvar a je dostupná v několika velikostech. Hodí pro většinu květináčů z naší nabídky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5905197245058 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 2,8 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.