miska NOVA 21 ANTR ke květ.NOVA 25 ANTR (S433)
Kód: MA344658Detailní popis produktu
Miska NOVA 21 ANTR ke květináči NOVA 25 ANTR (S433). průměr: 21 cm materiál: plast barva: antracitová Lehká a praktická miska NOVA. Ideální ke květináči NOVA z našeho sortimentu. K dispozici v několika velikostech.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 5905197442464 |
| Barva: | šedá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 1,1907 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 2,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.