miska HARMONIE 20 TE k žard.HARM.20 TE
Kód: MA245941Detailní popis produktu
Miska HARMONIE 20 TE k žardiniéře HARMONIE 20 TE Barva: teracota Rozměry: 20 cm Miska HARMONIE má vysokou pevnost a stabilitu, kvalitní plastové provedení s masivním okrajem. Vhodná k žardiniéře 20 cm stejné barvy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8595096907330 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,044 kg |
| Objem přepravní: | 11,4 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 19 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.