květináč NOVA 15 v.12cm TE (R624)
Kód: MA344005Detailní popis produktu
Květináč vhodný pro dům i zahradu v moderním designu. K dispozici v různých velikostech.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5905197212432 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,054 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 4,8375 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 21,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.