koza stavební stavitelná 790-1300mm/150kg
Kód: MA556966Detailní popis produktu
rozměry (V x Š): 790–1300 x 680 mm nosnost: 150 kg materiál: ocel rozměr trubek: 2,5 x 2,5 cm Koza stavební stavitelná se používá zejména při údržbářských a zednických pracích, je opatřena skládací podpěrou a neměla by chybět žádnému kutilovi.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lešenářské kozy, podpěry a rozpěry |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| EAN: | 8590419556844 |
| Hloubka přepravní: | 11,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 5,5 kg |
| Objem přepravní: | 11,2125 dm3 |
| Šířka přepravní: | 78 cm |
| Typ příslušenství: | koza |
| Výška přepravní: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.