koza stavební skládací kov.1000x400x800mm (2ks)
Kód: MA791313Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 100 x 40 x 80 cm nosnost: 120kg/pár hmotnost: 7 kg 2 ks Koza stavební skládací je vhodná především ke stavebním a montážním účelům. VAROVÁNÍ Koza je určená pouze pro použití jako pracovní pomůcka (podpěra). Není konstruována jako pochozí. NEVSTUPUJTE NA KONSTRUKCI! NEPOUŽÍVEJTE JAKO LEŠENÍ! Nedodržení bezpečnostních pokynů může mít za následek zranění.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lešenářské kozy, podpěry a rozpěry |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.2 kg |
| EAN: | 8590419791719 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 8,2 kg |
| Objem přepravní: | 11,11 dm3 |
| Šířka přepravní: | 101 cm |
| Typ příslušenství: | koza |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.