knoty sirné 400g
Kód: MA910104Detailní popis produktu
Popis a použití: Používají se hlavně k čištění skladovacích nádob, sudů, demižonů na víno, čištění včelích plástů a menších skladovacích prostor. Použití spočívá v jejich zapálení v určitém prostoru, čímž se vyvíjí oxid siřičitý. Vyrobeny na základě mikroskleněných vláken - nekapavé. Jsou plátky papíru, na kterých je rovnoměrně nanesena vrstva síry. Použití: knot se zavěsí na drát, zapálí na horní části a vloží do ošetřované nádoby, uzavřeme zátkou. Po 2 hodinách se drát z ošetřované nádoby vytáhne tak, aby zbytek knotu zůstal neporušený.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ochrana před chorobami a škůdci |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8594034585012 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,4 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0,429 dm3 |
| Plocha: | 0 m2 |
| Šířka přepravní: | 5,5 cm |
| Výška přepravní: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.