kartáč drátěný PH 4ř. 10,5cm 1101
Kód: MA379990Detailní popis produktu
délka: 10,5 cm materiál: plast, ocel 4 řady Drátěný kartáč se používá na odstranění hrubých nečistot z povrchu, případně pro zdrsnění plochy před další úpravou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8593534110205 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hlučnost: | dB |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,084 kg |
| Objem přepravní: | 0,665 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9,5 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.